SİZDEN GELENLER

HARMANDALI HİTACHİ MÜŞTERİ YORUMLARI

Hitachi servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Harmandalı Hitachi servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. Hitachi servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR HARMANDALI HİTACHİ KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

 
ZAMANDAN KAZANIN

HARMANDALI HİTACHİ GEZİCİ SERVİS

hitachiservis-hitachi-servisi-hitachi-servisleri-izmir

Gezici Hitachi servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil Hitachi Servis
7/24 HİTACHİ SERVİS

HARMANDALI HIZLI SERVİS

7/24 Hitachi servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ HARMANDALI HİTACHİ SERVİS

Hitachi Servisi

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


Hitachi Servis Çağır
 Harmandalı Hitachi Servisi

İzmir Harmandalı Hitachi servisi Harmandalıde Hitachi kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Harmandalı içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren Hitachi servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Harmandalı Hitachi Kombi Yedek Parça Değişimi


Harmandalı Hitachi Kombi Servisi, uzman kadrosu ile Hitachi kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Harmandalı Hitachi Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Harmandalı Hitachi Servisi talepleriniz için servis telefonumuz (0 536 574 74 12) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Hitachi servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili Hitachi Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Harmandalı Hitachi kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Harmandalı Hitachi Teknik Servisi Telefon 0 (536 ) 574 74 12. Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.